MHQ1005P9N1HT000
MFR.Part #
MHQ1005P9N1HT000
JLCPCB Part #
C2048206
Description
130mΩ 23@250MHz 3.4GHz 550mA 9.1nH ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS