MLP2520H4R7MT0S1
MFR.Part #
MLP2520H4R7MT0S1
JLCPCB Part #
C415351
Package
SMD,2x2.5mm
Description
130mΩ 1A 4.7uH ±20% SMD,2x2.5mm Inductors (SMD) ROHS