B43505A5157M000
MFR.Part #
B43505A5157M000
JLCPCB Part #
C3723124
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 1A@100Hz 25mm 450V 45mm 5000hrs@105℃ 910mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS