SLF7032T-3R3M1R9-2PF
MFR.Part #
SLF7032T-3R3M1R9-2PF
JLCPCB Part #
C138496
Package
SMD,7x7mm
Description
1.9A 27.6mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS