B43504A9826M000
MFR.Part #
B43504A9826M000
JLCPCB Part #
C3721117
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.07Ω@100Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 550mA@100Hz 82uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS