B43545B9567M007
MFR.Part #
B43545B9567M007
JLCPCB Part #
C1614120
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160mΩ 2.87A@100Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS