B43455C5338M7
MFR.Part #
B43455C5338M7
JLCPCB Part #
C1617981
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106.7mm 30mΩ@100Hz 31.7mm 3300uF 450V 9.4A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS