B41252C9228M
MFR.Part #
B41252C9228M
JLCPCB Part #
C1605043
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.76A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS