B41858C6108M000
MFR.Part #
B41858C6108M000
JLCPCB Part #
C1599443
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16mm 30mΩ 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS