B41888C7108M000
MFR.Part #
B41888C7108M000
JLCPCB Part #
C1584943
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 2.459A@100kHz 27mm 30mΩ@10kHz 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS