B41231A7478M000
MFR.Part #
B41231A7478M000
JLCPCB Part #
C3724094
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.06A@120Hz 32mm 35V 4700uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS