B41231A7478M007
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41231A7478M007
JLCPCB Part #
C1598877
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.06A@120Hz 35V 4700uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS