B41231B7478M000
MFR.Part #
B41231B7478M000
JLCPCB Part #
C1582373
Package
Plugin,D25.4xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.98A@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 27mm 35V 4700uF ±20% Plugin,D25.4xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS