B41231A4129M000
MFR.Part #
B41231A4129M000
JLCPCB Part #
C3721875
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 16V 2000hrs@85℃ 22mm 3.55A@120Hz 32mm ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS