MMZ1608S121ATD25
MFR.Part #
MMZ1608S121ATD25
JLCPCB Part #
C2661467
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 150mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS