B41231A4159M000
MFR.Part #
B41231A4159M000
JLCPCB Part #
C3723590
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 16V 2000hrs@85℃ 22mm 37mm 4.29A@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS