B32934A3474M000
MFR.Part #
B32934A3474M000
JLCPCB Part #
C3294975
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 470nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS