B32914A3474M000
MFR.Part #
B32914A3474M000
JLCPCB Part #
C3296607
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 470nF X1 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS