B43544F2567M000
MFR.Part #
B43544F2567M000
JLCPCB Part #
C6130444
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120mΩ@100Hz 2.01A@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 560uF ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS