B32924H3225K000
MFR.Part #
B32924H3225K000
JLCPCB Part #
C3299386
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 305V X2 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS