B32652A7153K000
MFR.Part #
B32652A7153K000
JLCPCB Part #
C20343981
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 15nF 500V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS