BFC233861224
MFR.Part #
BFC233861224
JLCPCB Part #
C3296935
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS