B32923C3474K000
MFR.Part #
B32923C3474K000
JLCPCB Part #
C3299999
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS