B32026B3105K000
MFR.Part #
B32026B3105K000
JLCPCB Part #
C3295304
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 300V Y2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS