B82144F2562K000
MFR.Part #
B82144F2562K000
JLCPCB Part #
C17345120
Package
Plugin,D6.5xL9.2mm
Description
2.95A 3.75A 45MHz 5.6uH 50@2.52MHz 90mΩ ±10% 插件,D6.5xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS