B32778G4756K000
MFR.Part #
B32778G4756K000
JLCPCB Part #
C3805804
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 75uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS