B32778G8456K000
MFR.Part #
B32778G8456K000
JLCPCB Part #
C3798438
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 45uF 800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS