B32683A2103J000
MFR.Part #
B32683A2103J000
JLCPCB Part #
C3796962
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 550V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS