B32776G8306J000
MFR.Part #
B32776G8306J000
JLCPCB Part #
C3804079
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 800V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS