B41231A3399M000
MFR.Part #
B41231A3399M000
JLCPCB Part #
C5594040
Package
Plugin,D25.4xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 39000uF 47mm 6.31A@120Hz ±20% 插件,D25.4xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS