MKP385515125JPP4T0
MFR.Part #
MKP385515125JPP4T0
JLCPCB Part #
C3797790
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5uF 450V、1.25kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS