RMS12FT5100
MFR.Part #
RMS12FT5100
JLCPCB Part #
C212532
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS