RLP25FEER057
MFR.Part #
RLP25FEER057
JLCPCB Part #
C2683380
Description
2W 57mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS