RL12FTNR180
MFR.Part #
RL12FTNR180
JLCPCB Part #
C912784
Description
180mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS