RMS12FT2402
MFR.Part #
RMS12FT2402
JLCPCB Part #
C212503
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS