RMS04FT1005
MFR.Part #
RMS04FT1005
JLCPCB Part #
C208778
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS