RM04DTN3482
MFR.Part #
RM04DTN3482
JLCPCB Part #
C187967
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS