RMS12FT1502
MFR.Part #
RMS12FT1502
JLCPCB Part #
C912801
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS