RLP25FEGR035
MFR.Part #
RLP25FEGR035
JLCPCB Part #
C459684
Description
35mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS