CN24JTN510
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CN24JTN510
JLCPCB Part #
C162970
Package
0402x4
Description
4 51Ω 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS