RMS10FT1202
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS10FT1202
JLCPCB Part #
C912586
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS