RMS06FT6491
MFR.Part #
RMS06FT6491
JLCPCB Part #
C209183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS