RMS10FT5103
MFR.Part #
RMS10FT5103
JLCPCB Part #
C212413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS