RMS04FT80R6
MFR.Part #
RMS04FT80R6
JLCPCB Part #
C911917
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS