RMS10FT1504
MFR.Part #
RMS10FT1504
JLCPCB Part #
C212350
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS