RLM25FEER0015
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLM25FEER0015
JLCPCB Part #
C913041
Package
2512
Description
1.5mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS