RMS06FT2320
MFR.Part #
RMS06FT2320
JLCPCB Part #
C209080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS