RD50T5563J
MFR.Part #
RD50T5563J
JLCPCB Part #
C167599
Description
-55℃~+155℃ 350V 500mW 56kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS