RM06FTN1201
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN1201
JLCPCB Part #
C177185
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS