RMS06FT2202
MFR.Part #
RMS06FT2202
JLCPCB Part #
C209074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS